Aktualności

Nie znaleziono
Sprobuj ponownie

Pałeczki do gry na instrumentach perkusyjnych

Cena: 59 PLN
10 szt.

.

Koszt przesyłki –15 zł

Koszt przesyłki za pobraniem – 25 zł

 

ZESTAW 10 PAŁECZEK

Zapraszamy do zakupu nowatorskich pałeczek do gry na dzwonkach, bębenkach, balonikach, piłkach, metalofonach, pudełkach akustycznych itd.

paleczka dzwonki

Proponowane przez nas pałeczki są świetnie dopracowane i wyważone dostosowane do ręki małej i dużej.

Ich novum polega na tym, że z jednej strony posiadają kuleczkę drewnianą, ( grając nimi na dzwonkach uzyskujemy dźwięk głośny, donośniejszy i bardziej metaliczny) z drugiej gumową (dającą przy grze dźwięk przytłumiony, palczeka2ściszony).

Gumowa końcówka pomaga dziecku opanować technikę posługiwania się pałkami. Dzięki sprężystości  odskakuje od podłoża na którym gramy, co powoduje rozluźnienie ręki i prawidłowe wydobycie dźwięku z danego instrumentu. Zgodnie z zasadą iż „pałeczka ma skakać jak piłeczka”. Długość pałeczki to 25 cm.

paleczka3

Pałeczki wykorzystujemy do wszystkich ćwiczeń rytmiczno – metrycznych. Możemy grać nimi nie tylko na instrumentach perkusyjnych ale także na podłodze, dywanie, krześle, balonie,piłce, chuście animacji, klockach, gankach, kartonach jak również na własnym ciele.

Pałeczki sprzedawane są w kompletach po 10 sztuk, i niniejsza oferta dotyczy takiej właśnie ilości (kupując 1 komplet kupujesz 10 sztuk pałeczek)

Kolorowe dzwonki, które możesz u nas zamówić posiadają posiadają w komplecie 2 takie pałeczki.

 

paleczki1

paleczki1